Yahyalı Hurdacı

Yahyalı Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda demir bakır beyaz eşya alüminyum akü krom sarı pirinç çinko kablo kağıt alımı fiyatları alan sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Yahyalı Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Yahyalı en yakın hurdacı ve ayrıca Yahyalın Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Yahyalıda hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Yahyalı Kapuzbaşı Ağcaşar Denizovası Taşhan başka bir deyişle Kavacık Mahallesi ve Kirazlı mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

YAHYALI HURDACI

Kayseri'ye bağlı Yahyalı İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Yahyalı ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yahyalı Hurdacı

Yahyalı Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Yahyalı Hurdacı

Her şeyden önce, Yahyalı'da hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Yahyalı İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Yahyalı En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Yahyalı güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri'de Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Yahyalı Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Yahyalı İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Yahyalı Hurdacı

Önceliklei, Kayseri Yahyalı İlçesine bağlı 100.Yıl Mahallesi, 75.Yıl Mahallesi, Ağcaşar Mahallesi ayrıca Avlağa Mahallesi, Balcıçakırı Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Büyükçakır Mahallesi, Camikebir Mahallesi ayrıca Çamlıca Mahallesi, Çavdaruşağı Mahallesi,Çiğilli Mahallesi, Çubukharmanı Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Delialiuşağı Mahallesi, Denizovası Mahallesi, Derebağ Mahallesi, Dikme Mahallesi, Fetullah Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Gazibeyli Mahallesi, İlyaslı Mahallesi, İsmet Mahallesi, Kapuzbaşı Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Kocahacılı Mahallesi ayrıca Kopçu Mahallesi, Kuzoluk Mahallesi, Madazı Mahallesi, Mustafabeyli Mahallesi, Sazak Mahallesi, Senirköy Mahallesi, Seydili Mahallesi, Süleymanfakılı Mahallesi, Taşhan Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yerköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ve ayrıca Yuları Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

Yahyalı Hurdacı
 
Yahyalı Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Yahyalı Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Yahyalı İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Yahyalı Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Yahyalı Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Yahyalı Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Yahyalı Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Yahyalı Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Yahyalı Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Yahyalı Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Yahyalı İlçesi Hakkında Bilgi:

Her şeyden önce, Yahyalı, İç Anadolu Bölgesi'nde Kayseri iline bağlı ilçedir. İlçe, Anadoluya gelen Türk güçlerince kurulmuştur. Bu güçlerin önderliğini Seyyid Ali ve Yahya Ali (Yahya Gazi) yapmışlardır. Seyyid Ali’ye ait türbe Yahyalı Devlet Hastanesi bahçesinde, Yahya Gazi’ye ait türbe ise Yahyalı Ulu Camii avlusundadır. Ayrıca, 1926'ya kadar Kozan'a bağlı olan Yahyalı, Kozan İlinin 1926'da İlçeye dönüştürülmesinden sonra Kayseri'ye bağlanmıştır.

Bununla birlikte İlçe merkezi ve kuzeyindeki ovalık kesim İç Anadolu Bölgesi'nde olup, ilçenin güneyindeki Aladağlar'ın bulunduğu ormanlık kesim Akdeniz Bölgesi sınırları içerisindedir.[1] Denizden yüksekliği 1210 metredir. İlçe sınırları içerisinden geçen Zamantı Irmağı, Kapuzbaşı Şelaleleri çayı, Derebağ Şelalesi çayı ve İlçe’nin içerisinden akmakta olan Kocaçay başlıca akarsulardır. Kaynak

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Talas Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.