Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı, Kayseri Teknopark hurda demir raf bakır alüminyum kablo çinko sarı pirinç kağıt krom nikel paslanmaz alımı torna elmas ucu akü kalay fiyatları hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı, Kayseri Teknopark hurdacılar, hurda alan firmalara hemen hurda satmak, Kayseri Teknopark en yakın hurdacı ve ayrıca Kayseri Teknopark Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Kayseri Teknopark'ta hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Kayseri Teknopark içinde faaliyet yürüten işletme ve firmalardan başka bir deyişle Kayseri Teknopark genelinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

KAYSERİ ERCİYES TEKNOPARK HURDACI

Kayseri Talas İlçesi sınırları içerisinde bulunan Kayseri Erciyes Teknopark genelinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Kayseri Erciyes Teknopark'ta satın aldığı hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Kayseri Teknopark Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Erciyes Teknopark'ta hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Kayseri Erciyes Teknopark genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, ayrıca krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, elmas matkap ucu, kalay, nikel, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, eski yada yeni, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesii Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Kayseri Erciyes Teknopark En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Kayseri Erciyes Teknopark güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri Erciyes Teknopark'te Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Kayseri Erciyes Teknopark

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Kayseri Erciyes Teknopark Merkezinde Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

İncesu Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Talas İlçesine bağlı Kayseri Erciyes Teknopark Merkezi içinde faaliyet yürüten tüm bilişim, yazılım, savunma, e-ticaret firmaları gibi tüm firmalardan her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı
 
Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Erciyes Teknopark'ın tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir. Bu yüzden

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Kayseri Erciyes Teknopark Hakkında Bilgi:

Kuruluş Erciyes Teknoloji Geliştirme Bölgesi(Erciyes Teknopark) 30 Nisan 2004 tarihli Resmi Gazetede Teknoloji Geliştirme Bölgesi olarak toplamda 250.549,80 m2’lik bir alana sahip olarak ilan edilmiştir. Yönetici şirket Erciyes Teknopark A.Ş. Erciyes Teknopark’ın vizyonunun ve amaçlarının gerçekleştirilmesinden birinci derecede sorumlu tüzel kişiliktir. 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasası kapsamında Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yönetici şirketi olarak görev yapan Erciyes Teknopark A.Ş. 8 Şubat 2005 tarihinde kurulmuştur.Kaynak

Erciyes Teknoloji Geliştirme Bölgesi(Erciyes Teknopark), Erciyes Üniversitesi - Kayseri Üniversitesi, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi ortaklığındaki şirkettir.

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Kayseri Erciyes Teknopark Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.