Melikgazi Hurdacı

Melikgazi Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda bakır alüminyum demir krom sarı pirinç beyaz eşya akü çinko kablo kağıt alımı fiyatları sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Melikgazi Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Melikgazi en yakın hurdacı ve ayrıca Melikgazi Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Melikgazide hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Melikgazi İldem Toki Mimsin Mimarsinan Esenyurt Hisarcık Kıranardı Yıldırım Beyazıy Alparslan Eskişehir Bağları Hürrüyet Şeker mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

MELİKGAZİ HURDACI

Kayseri'ye bağlı Melikgazi İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Melikgazi ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Melikgazi Hurdacı

Melikgazi Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Melikgazi Hurdacı

Her şeyden önce, Melikgazi'de hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Melikgazi İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Melikgazi En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Melikgazi güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri'de Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Melikgazi Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Melikgazi İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Melikgazi Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı Ağırnas, Alpaslan, Altınoluk, Anafartalar, Anbar, Aydınlıkevler, Battalgazi, Becen, Büyükbürüngüz Fatih, Büyükbürüngüz Yavuz, Caferbey, Camikebir, Çorakçılar, Cumhuriyet, Danişmend Gazi, Eğribucak, Erenköy, Esentepe, Esenyurt, Germir, Gesi Bağpınar, Gesi Bahçeli, Gesi Cumhuriyet, Gesi Fatih, Gesi Güney, Gesi Güzelköy, Gesi Kayabağ, Gesi Kuzey, Gökkent, Gültepe, Gülük, Gürpınar Pınar, Gürpınar Yeşil, Hisarcık Bahçelievler, Hisarcık Erciyes, Hisarcık İbrahim Tennuri, Hunat, Hürriyet, İnecik, Karacaoğlu, Kazımkarabekir, Kemeraltı, Keykubat, Kiçikapı, Kılıçaslan, Kıranardı Cumhuriyet, Kıranardı Fatih, Kocatepe, Konaklar, Köşk, Küçük Mustafa, Küçükali, Küçükbürüngüz, Melikgazi, Mimarsinanbahçelievler, Mimarsinandemokrasi, Mimarsinandere, Mimarsinanfatih, Mimarsinankayapul, Mimarsinanşirintepe, Nurihas, Osman Kavuncu, Osmanlı, Sakarya, Sarımsaklı, Şehit Nazımbey, Selçuklu, Selimiye, Seyitgazi, Subaşı, Tacettin Veli, Tavlusun, Tınaztepe, Turan, Vekse, Yeni, Yeniköy, Yeşilyurt, Yıldırım Beyazıt, 19 Mayıs ve 30 Ağustos Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

Melikgazi Hurdacı
 
Melikgazi Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Melikgazi Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Melikgazi İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Melikgazi Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Melikgazi Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Melikgazi Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Melikgazi Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Melikgazi Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Melikgazi Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Melikgazi Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Melikgazi İlçesi Hakkında Bilgi:

Öncelikle, Kayseri İlinin en büyük İlçelerinden biri olan Melikgazi İlçesi 14 Aralık 1988 tarihli ve 20019 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 3508 sayılı Kanun ile İl Merkezinden ayrılıp, İlçe olarak teşekkül etmiştir.

Bununla birlikte, İlçenin yüzölçümü 600.427.260 m² dir. İlçe kuzeyinde Kocasinan İlçesi bulunmakta olup, Sivas-Malatya çevre yolu sınır teşkil etmektedir.

Ayrıca, İlçenin batısında İncesu, güneyinde Hacılar ve Develi, güneydoğusunda Talas, doğusunda Bünyan İlçesi bulunmaktadır.

Sonuç olarak, İlçenin güneyinde tek bir kütle durumunda yükselen Erciyes, 3916 m. yükseklikte olup, çeşitli dönemlerde lav ve tüf püskürten eski bir yanardağdır. Kaynak

Başka bir deyişle, Melikgazi ilçesi Kayseri merkezinde konuşlu dört ilçeden biridir.

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Melikgazi Hurdacı

Melikgazi Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.