Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı, Mobilyacılar sitesi hurda alüminyum bakır demir kablo çinko sarı kağıt krom torna elmas ucu akü kalay fiyatları hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Mobilyacılar sitesi Hurdacı, Mobilyakent hurdacılar, hurda alan firmalara hemen hurda satmak, Mobiya Kent en yakın hurdacı ve ayrıca Mobilyakent Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Mobilyakentte hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Mobilyakent içinde faaliyet yürüten tüm fabrika, atölye, işletme ve depolardan başka bir deyişle Mobilyacılar sitesinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

KAYSERİ MOBİLYA KENT HURDACI

Kayseri Melikgazi İlçesi sınırları içerisinde bulunan Oymaağaç Mobilya Kent Sitesinde yada halk arasında ifade edilen şekli ile Mobilyacılar Sitesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Mobilya Kent Sitesinde satın aldığı hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Mobilya Kent Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Her şeyden önce, Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Sitesinde hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Mobilyacılar Sitesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, ayrıca krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, elmas matkap ucu, kalay, nikel, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Mobilya Kent En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Mobişyacılar sitesi güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Mobilya Kentte Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Sitesinde Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

İncesu Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı Oymaağaç Mobilyacılar Sitesi & Mobilya Kent içinde faaliyet yürüten tüm fabrika, atölye, depo ve imalathanelerden çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı
 
Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Mobilya Kent'in tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir. Bu yüzden

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Kayseri Mobilya Kent Hakkında Bilgi:

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar Döşemeciler Odası projesi olarak 2010 yılında kurularak Erciyes KSS Yapı Kooperatifi ismi ile faaliyet gösteren Mobilyakent, 700 den fazla firma ile Türkiyenin ve dünyanın önde gelen firmalarını bünyesinde barındırmaktadır.

Bununla birlikte, Kayseri şehir merkezinin kuzey batısında yer alan Mobilya Kent, Kayseri Cumhuriyet Meydanına ortalama 11 Km mesafede olup KUMSmall AVM'yi bünyesinde barıdırmaktadır.

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.