Hacılar Hurdacı

Hacılar Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda bakır beyaz eşya akü alüminyum demir çinko sarı pirinç kablo kağıt krom alımı fiyatları osb sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Hacılar Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Hacılar en yakın hurdacı ve ayrıca Hacılar Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Hacılarda hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Hacılar Organize sanayi bölgesi, Hacılar Serbest Bölge ve Hacılar Osb bölgelerinden başka bir deyişle hürmetçi ve sakarçiftliği mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

HACILAR HURDACI

Kayseri'ye bağlı Hacılar İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Hacılar ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Hacılar Hurdacı

Hacılar Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Hacılar Hurdacı

Her şeyden önce, Hacılar'da hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Hacılar İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Hacılar En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Hacılar güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Hacılar'da Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Hacılar Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Hacılar İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Hacılar Hurdacı

Kayseri Hacılar İlçesine bağlı Akdam Mahallesi, Akyazı Mahallesi, Aşağı Mahallesi ayrıca Beğendik Mahallesi, Erciyes Mahallesi, Hürmetci Mahallesi, Karpuzsekisi Mahallesi, Orta Mahallesi, Sakarçiftliği Mahallesi, Yediağaç Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yukarı Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

Hacılar Hurdacı
 
Hacılar Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Hacılar Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Hacılar İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Hacılar Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Hacılar Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Hacılar Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Hacılar Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Hacılar Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Hacılar Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Hacılar Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Hacılar İlçesi Hakkında Bilgi:

Her şeyden önce 1930 yılında Belediye, 1931 yılında da Nahiye olmuştur. 16.05.1990 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan 3647 sayılı Kanunla ilçe olmuş ve 09.09.1991 tarihinde fiilen faaliyete başlamıştır. 01.01.2005 tarihi itibariyle de Kayseri Büyükşehir Belediyesi sınırlarına dâhil olarak, Kayseri’nin beş merkez ilçesinden biri olmuştur.

Bununla birlikte, Kayseri ili merkezine uzaklığı 11km. olan ilçemizin merkez rakımı 1135m. dir. İlçemiz, Kayseri ilinin güneyinde, Erciyes Dağı eteklerinde kurulmuştur. Erciyes Dağının önemli bir bölümü ilçe sınırları içerisinde kalmaktadır. İlçenin kuzeyinde ve doğusunda Melikgazi ilçesi, güneyinde Develi ilçesi, batısında İncesu ilçesi bulunmaktadır. İlçe sınırları içerisinde Erciyes Dağı dâhil olmak üzere irili ufaklı 15 civarında dağ bulunmaktadır.

Ayrıca, Hacılar, sanayi yatırımları bakımından Türkiye’nin en gelişmiş ilçeleri arasındadır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinin önemli bir bölümü ilçe sınırları içerisinde olup, değişik alanlarda üretim yapan 387 civarında orta ve büyük ölçekli fabrika ve 15180 civarında çalışanı bulunmaktadır. Ek Olarak, İlçe merkezinde ise 4 adet orta ölçekli fabrika bulunmaktadır. Halen organize sanayide, ev tekstili ve oturma gruplarında öncülük yapan kuruluşlarımız, Türk ekonomisine büyük katkılar sağlayarak, Hacılar sanayini yurt içinde ve yurt dışında başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

Sonuç olarak, İlçede işsiz yok denecek ölçüde olup, halkın geneli fabrikalarda işçi olarak çalışmaktadır. Kaynak

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Talas Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.