İncesu Hurdacı

İncesu Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda alüminyum bakır beyaz eşya demir kablo çinko sarı pirinç kağıt krom akü alımı fiyatları osb sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri İncesu Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, İncesu en yakın hurdacı ve ayrıca İncesu Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz İncesuda hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, İncesuya bağlı Dokuzpınar Bulgurcu Süksün ve Bahçesaray bölgelerinden başka bir deyişle Fırınönü ve Gönenkanet mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

İNCESU HURDACI

Kayseri'ye bağlı İncesu İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, İncesu ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İncesu Hurdacı

İncesu Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

İncesu Hurdacı

Her şeyden önce, İncesu'da hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, İncesu İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, İncesu En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada İncesu güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için İncesu'da Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

İncesu Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

İncesu İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

İncesu Hurdacı

Öncelikle, Kayseri İncesu İlçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi, Bahçesaray Mahallesi, Bulgurcu Mahallesi ayrıca Çardaklı Mahallesi Dokuzpınar Mahallesi, Fırınönü Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Gönenkent Mahallesi, Hamurcu Mahallesi, Karahüyük Mahallesi, Karakoyunlu Mahallesi, Karamustafapaşa Mahallesi, Kızılören Aşağı Mahallesi, Kızılören Avşar Mahallesi, Kızılören Ötebatan Mahallesi, Kızılören Tabaklı Mahallesi, Küllü Mahallesi, Örenşehir Mahallesi, Saraycık Mahallesi, Sarıkürklü Mahallesi, Semerkent Mahallesi, Şeyhşaban Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Süksün Cumhuriyet Mahallesi, Süksün Hürriyet Mahallesi, Süksün Zafer Mahallesi, Tahirinli Mahallesi, Üçkuyu Mahallesi, Vali İhsan Aras Mahallesi, Yarım Mahallesi ve Yeni Camii Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

İncesu Hurdacı
 
İncesu Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

İncesu Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı İncesu İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


İncesu Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

İncesu Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

İncesu Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

İncesu Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

İncesu Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

İncesu Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

İncesu Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

İncesu İlçesi Hakkında Bilgi:

Her şeyden önce, İncesu, Kayseri'nin yaklaşık 30 kilometre güneybatısında yer almaktadır.

Bununla birlikte, Kayseri kuzeyinde, Melikgazi ve Hacılar doğusunda, Develi güneydoğu tarafında kalır. Ayrıca Kayseri'den Ulukışla'ya giden D-805 ana yolu, şehir ve ilçenin içinden kuzey-güney istikametinde geçmektedir.

Sonuç olarak İlçe, Hodul Dağı sıradağlarının kuzey ucunda yer almaktadır. Kuzeybatıda Kocasinan sınırı Kızılırmak Nehri'ni izler. Güneyde kurumuş Çöl Gölü, güneydoğuda Sarı Göl ve ilçenin batısında İncesu Barajı vardır. İlçenin içinden akan ve kuzeyde Kızılırmak'a dökülen Kışla Deresi vardır.Kaynak

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Talas Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.