Mithatpaşa Hurdacı

Mithatpaşa Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda bakır alüminyum demir krom sarı pirinç beyaz eşya akü çinko kablo kağıt alımı fiyatları sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Mithatpaşa Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Mithatpaşa en yakın hurdacı ve ayrıca Mithatpaşa Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Mithatpaşada hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Kayseri Kocasinan Mithatpaşa mahallesi genelinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

MİTHATPAŞA HURDACI

Kayseri'ye bağlı Kocasinan Mithatpaşa mahallesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Mithatpaşa mahallesinde hurda satın aldığı tüm bölgeler ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Mithatpaşa Hurdacı

Mithatpaşa Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Mithatpaşa Hurdacı

Her şeyden önce, Mithatpaşa mahallesinde hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Mithatpaşa genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Mithatpaşa En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Mithatpaşa güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri'de Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Mithatpaşa Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Mithatpaşa Mahallesinde Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Melikgazi Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Kocasinan İlçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesi genelinde ayrım yapmaksızın tüm bölgelerinden ve tüm mevkilerinden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı
 
Mithatpaşa Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Melikgazi Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Melikgazi İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Mithatpaşa Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Mithatpaşa Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Mithatpaşa Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Mithatpaşa Mahallesi Hakkında Bilgi:

Mithatpaşa Mahallesi, Kayseri Kocasinan ilçesine bağlı bir mahalle olup Kayseri şehir merkezinin kuzeyinde, Cumhuriyet meydanına 7 km mesafede, Erkilet Bulvarı ile Bekir YILDIZ Bulvarı arasında konuşlanmış bir mahalledir. Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi bu mahalle sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Mithatpaşa Hurdacı

Melikgazi Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.