Develi Hurdacı

Develi Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda krom sarı pirinç bakır alüminyum demir kablo kağıt akü çinko beyaz eşya alımı fiyatları Lider sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Develi Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Develi en yakın hurdacı ve ayrıca Develi Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Develide hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Develi'ye bağlı tüm mahalle köy mevkilerden hurda satın alıyoruz.

DEVELİ HURDACI

Kayseri'ye bağlı Develi İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Develi ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Develi Hurdacı

Develi Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Develi Hurdacı

Her şeyden önce, Develi'de hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Develi İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Develi En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Develi güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri'de Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Develi Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Develi İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Develi Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Develi İlçesine bağlı Abdulbaki, Alpaslan, Aşağıeverek, Aşık Seyrani, Ayşepınar, Ayvazhacı ayrıca Bahçebaşı, Bahçelievler, Büyükkünye, Çadıryeri, Camiicedit, Çataloluk, Çayırözü, Çaylıca, Çomaklı, Çöten, Çukuryurt, Cumhuriyet, Derebaşı, Dereşimli, Develi Camikebir, E.Camiikebir, Epçe, Eşelik, Fatih benzer şeklide Feneseaşağı, Feneseyukarı, Gazi, Gömedi, Gümüşören, Güneyaşağı, Güneyyukarı, Harman, Havadan, Hoşça, Hüseyinli, İbrahimağa, Develi, İzmirli, Kabaklı, Kaleköy, Karacaören, Kılıçkaya, Kızık, Kopçullu ayrıca Köseler, Kozluca, Küçükkünye, Kulpak, Mehmet Akif Ersoy, Millidere, Mustafa Asım Köksal, Öksüt, Reşadiye, Şahmelik, Saraycık, Sarıca, Sarıkaya, Satı, Şht.Üstğm.Hasan Şahan, Şıhlı, Sindelhöyük benzer şekilde Soysallı, Taşcı Bucak Merkezi, Tombak, Yaylacık, Yazıbaşı, Yedek, Yeni, Yenice, Yenihayat, Yeniköy ayrıca Yeşilyurt, Yüzevler, Zile Mahallesi ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Develi Hurdacı
 
Develi Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Develi Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Develi İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Develi Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Develi Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Develi Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Develi Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Develi Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Develi Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Develi Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Develi İlçesi Hakkında Bilgi:

Her şeyden önce, Develi, Kayseri ilinin il merkezinden sonraki en büyük yerleşim yeri olup, İç Anadolu Bölgesi'nin Orta Kızılırmak Bölümü'nde bulunmaktadır. Eski adı Everek'tir. Erciyes Dağı’nın 6 km güneyinde kurulmuştur. Bununla birlikte günümüzde doğusunda Tomarza ilçesi ve Adana ilinin Tufanbeyli İlçesi, güneyinde Yahyalı ilçesi ile Adana ilinin Saimbeyli ve Feke ilçeleri, batısında Yeşilhisar İlçesi, kuzeybatısında İncesu ilçesi yer alır. Ayrıca 1926'ya Kadar Kozan'a bağlı olan Develi Kozan ilinin 1926'da ilçeye dönüştürülmesiyle Kayseri'ye bağlanmıştır.

Başka bir deyişle, ilçe, Tekir Yaylası güzergâhından Kayseri’ye 45 km İncesu güzergâhından 86 km uzaklıkta olup, Kayseri'nin en büyük ilçesidir. Yüzölçümü 1887 km² olup, deniz seviyesinden yüksekliği 1150 metredir. En büyük dağı Kayseri'nin sembolü durumundaki Erciyes Dağı'dır. Kaynak

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Talas Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.