Kayseri Forum Avm Hurdacı

Kayseri Forum Avm Hurdacı, Forum Alışveriş Merkezi hurda demir raf bakır alüminyum kablo çinko sarı pirinç kağıt krom nikel paslanmaz alımı torna elmas ucu akü kalay fiyatları hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Forum Avm Hurdacı, Forum Avm hurdacılar, hurda alan firmalara hemen hurda satmak, Kayseri Forum en yakın hurdacı ve ayrıca Kayseri Forum Avm Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Kayseri Forum Avm'de hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Forum Avm içinde faaliyet yürüten tüm mağaza, fabrika, atölye, işletme ve depolardan başka bir deyişle Forum Alışveriş Merkezi genelinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

KAYSERİ FORUM AVM HURDACI

Kayseri Melikgazi İlçesi sınırları içerisinde bulunan Kayseri Forum Avm yada tam açılımı ile Kayseri Forum Alışveriş Merkezinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Kayseri Forum Avm'de satın aldığı hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Kayseri Forum Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Her şeyden önce, Kayseri Forum Avm'de hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Forum Alış Veriş Merkezi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, ayrıca krom nikel paslanmaz, çinko, kablo, elmas matkap ucu, kalay, nikel, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, eski yada yeni, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesii Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Kayseri Forum Avm En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Forum Alışveriş Merkezi güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri Forum Avm'de Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Kayseri Forum Alışveriş Merkezinde Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

İncesu Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı Forum Alışveriş Merkezi içinde faaliyet yürüten başta Media Markt, Miğros, Paribu Cineverse Forum Kayseri Sinema, Teknosa, Flo, Boyner, Karaca, LC Waikiki, Koton ve De Facto gibi büyük marka mağazalar olmak üzere tüm mağaza ve depolardan her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı
 
Kayseri Oymaağaç Mobilya Kent Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Mobilya Kent'in tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Kayseri Forum Avm Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir. Bu yüzden

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Kayseri Forum Avm Hakkında Bilgi:

21 Aralık 2011 tarihinde muhteşem bir törenle ve yaklaşık 150.000 ziyaretçiyle kapılarını açan Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, 153.000 metrekare inşaat alanı, 67.000 metrekare kiralanabilir alanı, 2.000 araç kapasiteli açık ve kapalı ücretsiz otoparkı ve 200 markası ile Orta Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezlerinden biridir.

Forum Kayseri, havaalanı - Erciyes yolu ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı üzerinde olup, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunuyor. Sadece Kayseri için değil Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre illeri de kapsayan, yaklaşık 2,5 milyon kişiye hitap eden ticari, kültürel ve sosyal bir cazibe merkezidir.

Kaynak

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Kayseri Forum Avm Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.