Kocasinan Hurdacı

Kocasinan Hurdacı, Kayseri Uzman Hurdacılık hurda alüminyum demir bakır beyaz eşya akü çinko kablo kağıt krom sarı pirinç alımı fiyatları sitesi hakkında bilgi almak ve hurda satmak için firmamızı arayınız.

Başka bir deyişle, Kayseri Kocasinan Hurdacı firmalarına hemen hurda satmak, Kocasinan en yakın hurdacı ve ayrıca Kocasinan Hurdacı Telefonu veya telefonlarını öğrenmek isterseniz Kocasinanda hurdacılık işi yapan firmamız Uzman Hurdacılığı arayabilirsiniz. Bununla birlikte, Kocasinan Argıncık Mevlana Yenişehir Yeşil Mahalle Sümer Yenimahalle Mithatpaşa Erkilet başka bir deyişle Güneşli Himmetdede mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

KOCASİNAN HURDACI

Kayseri'ye bağlı Kocasinan İlçesinde hurdacılık yapan Firmamız Uzman Hurdacılığın, Kocasinan ilçesinde hurda satın aldığı tüm semt, mahalle ve mevki isimleri ile hurda çeşitleri ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kocasinan Hurdacı

Kocasinan Uzman Hurdacılık

Hurda Alımı ve Fiyatları

Kocasinan Hurdacı

Her şeyden önce, Kocasinan'da hurdacılık ve geridönüşüm mesleğin icra eden firmamız Uzman Hurdacılık, Kocasinan İlçesi genelinde her çeşit demir, çelik, döküm, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, ayrıca çinko, kablo, akü, beyaz eşya ve kağıt karton hurdalarının alımını yapmaktadır.

Bununla birlikte markası, modeli ve durumu ne olursa olsun, arızalı yada sağlam her çeşit çamaşır makinesi Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, derin dondurucu ve termosifon hurdalarını değerinde satın alıyoruz.

Bu yüzden, hemen hurda satmak, Kocasinan En Yakın Hurdacı bilgilerine ulaşmak yada Kocasinan güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için Kayseri'de Mobil Hurdacılık hizmeti de veren firmamızı Hurdacı Telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Konum Atın Hurdanızı Satın

Kocasinan Hurdacı

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 

Kocasinan İlçesinden Hurda Satın Alıdığımız Yerler:

Kocasinan Hurdacı

Öncelikle, Kayseri Kocasinan İlçesine bağlı Ahi Evran, Akin, Akcatepe, Alsancak, Amarat, Barbaros, Bayramhacı, Beşparmak, ayrıca Beyazşehir, Beydeğirmeni, Boğazköprü, Boyacı, Boztepe, Buğdaylı, Camiikebir, Çavuşağa, Cengiz Topel, Cırgalan, ayrıca Cumhuriyet, Dadağı, Doruklu, Düver, Ebiç Kızılırmak, Ebiç Mevlana, Elagöz, Elmalı, Erciyesevler, Erkilet 100.Yıl, benzer şekilde Erkilet Arabidin, Erkilet Camiikebir, Erkilet Çevril, Erkilet Dere, Erkilet Emmiler, Erkilet General Emir, Erkilet Mehmet Akif Ersoy, Erkilet Osman Gazi, Erkilet Taşhan, Erkilet Tepe, Erkilet Yukarı, Erkilet Zade, Eskiömerler, Eyim, Fatih, Fevzi Çakmak, Fevzioğlu, Gaziosman Paşa, Gevhernesibe, Gömeç, Güneşli Bahçelievler, Güneşli Cumhuriyet, Güneşli ayrıca Kale, Hacı Saki, Hasan Arpa, Hasancı, Hilal, Himmetdede, Hırkaköy, Höbek, Hoca Ahmet Yesevi, İstasyon, Kalkancık, benzer şekilde Karahöyük, Karakimse, Kaşköy, Kayabaşı, Kemer, Kızık, Kocasinan, Kuşcağız, Kuşçu, Mahzemin Gündoğan, Mahzemin Yeni, Mehmet Akif Ersoy, Mevlana, Mimarsinan, Mithatpaşa, Mollahacı, Molu, Obruk, Örnekevler, Oruçreis, Oymaağaç, Plevne, Sahabiye, Salur, Sanayi, Sancaktepe, Saray Bosna, Saraycık, Şeker, Serçeönü, Seyrani, Şirinevler, benzer şekilde Sümer, Talatpaşa, Tanpınar, Turgut Reis, Uğurevler, Vatan, Yavuz, Yavuzselim, Yazır, Yemliha, Yeni, Yenidoğan, Yenipervane, Yenişehir, Yeşil, Yıldızevler, Yukarıhasinli, Yunusemre, Yüreğil, Yuvalı, Ziyagökalp ve Zümrüt Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda metal alımı yapıyoruz.

Kocasinan Hurdacı
 
Kocasinan Hurdacı

SATIN ALDIĞIMIZ BAZI HURDA ÇEŞİTLERİ

Kocasinan Hurdacı

Her şeyden önce şunu ifade edelim; Kayseri Uzman Hurdacılık olarak, Kayseri'ye bağlı Kocasinan İlçesinin tüm bölgelerinden, hurda miktarına bakılmaksızın 7 gün 24 Saat her çeşit demir, çelik, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, akü ve kablo hurdasını yerinden satın alıyoruz.

Ayrıca beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, kombi, şofben, termosifon ve derin dondurucu hurdalarının da alımını yapıyoruz.


Kocasinan Hurdacı

Öncelikle, Satın aldığımız hurda demir, bakır ve alüminyum hurdalarını kısaca sıralayalım. Örneğin demir hurdası denilince akla ilk olarak evlerimizde kullandığımız ürünlerden demir kapı, soba, inşaat demiri, lama, profil, direk boru, makine ayağı, kalorifer kazanı ve peteğini sıralayabiliriz. Tabi ki demir hurdası bu kadar az değildir. Bu yüzden içinde demir, çelik ve döküm olan her metali satın aldığımızı bilmenizi isteriz.

Kocasinan Hurdacı

Bununla birlikte, alüminyum kapı pencere hurdası, profil korkuluk, tencere tava, alüminyum boru, sac levha, kompozit alikobant, alüminyum içecek kutusu, jant, kartel, kola fanta kutusu ile ayrıca alüminyum matbaa kalıplarını örnek verebiliriz.

Kocasinan Hurdacı

sonuç olarak, hurda bakır klima borusu, bakır kazan tencere ve tava, bakır süs eşyaları, lama bakır benzer şekilde tenekeci bakırı, Külçe bakır hurdası, Kalaylı soyma bakır hurdası, Bakır talaşı ile ayrıca yanık bakır ve bobin bakır hurdalarını da satın alıyoruz.

Kocasinan Hurdacı

Bununla birlikte, krom boru profil korkuluk sac levha evye benmari ile krom süt ve su tankı yada deposu da satın alıyoruz Ayrıca, çinko çatı sacı hurdası, hurda çinko çatı oluğu ile külçe ve yaprak çinko hurdası da satın alıyoruz. Bundan dolayı sarı pirinç çubuk parça, sarı musluk vana batarya radyatör kilit kapı kolu ve pirinç süs eşyalarını da alıyoruz.

Kocasinan Hurdacı

Bundan sonra soyma bakır kablo, antigron elektrik kablosu, ttr kablo, enya yada nya kablo, ptt yer altı kablo ayrıca anten kablosu, silikonlu kablo, bilgisayar kablosu ve karışık kablo satın alıyoruz. Bununla birlikte, kuru akü, sulu ve jel akü hurdası, bakımlı, bakımsız akü, santral akü hurdası ile ayrıca araba otomobil eski aküsü satın alıyoruz.

Kocasinan Hurdacı

Başka bir deyişle, her çeşit beyaz eşya hurdasının da alımını yapıyoruz. Örneğin, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık ve kurutma makinesi, klima, kombi, şofben ayrıca termosifon hurdası satın alıyoruz.

Kocasinan Hurdacı

Sonuç olarak,Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm işi yapan firmamıza her türlü metal hurdanızı satabilirsiniz. Bununla birlikte hurda satarken, hurdanın tartılması, fiyatlandırılması ve taşınması da bir o kadar önemlidir. Çünkü hurdalarınızdan yüksek karla kurtulmanın tek yolu dürüst ve profesyonel hurda firmasından geçmektedir. Ayrıca hurda bedelinin hemen ödenmesi de çok önemlidir.

 
Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz

Kocasinan İlçesi Hakkında Bilgi:

Her şeyden önce Kocasinan, Kayseri ilinin ilçelerinden biridir. Nüfus bakımından Kayseri'nin en büyük 2. ilçesidir. Bununla birlikte, Kayseri şehri klasik çağlarda Kapadokya adı verilen bölgede olup, M.Ö. 2000-1750 tarihlerinde Hitit Şehir Beyliklerinin hakimiyeti görülür. Sonraları (M.Ö. 1200-700) Genç Hitit Devri gelir.

Ayrıca, 1071 Malazgirt Zaferi'nden sonra Selçuklular tarafından fethedilen şehir, 1127 yılında Danişmentliler'den Emir Gazi'nin eline geçmiştir. Anadolu Selçuklularından Kılıçarslan 1176 yılında Danişmentliler'den şehri geri almış, Alaattin Keykubat zamanında önem kazanmış, Konya'dan sonra Selçukluların ikinci başkenti olmuştur.

Sonuç olarak, Kayseri, 1846 yılında Yozgat'a, 1867 yılında Ankara'ya bağlı idi. Kayseri 2. Meşrutiyetin ilanından sonra bağımsız bir sancak olmuştur. Kültepe arkeolojik sit alanı bulunmaktadır.Kaynak

Başka bir deyişle Kocasinan ilçesi, Kayseri merkezinde konuşlu dört ilçeden biridir.

Sonuç olarak, Kayseri'nin hangi ilçesinde olursa olsun her yerden hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte hurda miktarı fazla ise çevre illerden de hurda satın alıyoruz. Ek olarak ödemeleri anında ve nakit olarak yapıyoruz.

Talas Hurdacı

Talas Hurdacı

Bununla birlikte, satın aldığımız hurdalar yada firmamızla ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.