Uzman Hurdacılık

Uzman Hurdacılık, Kayseride hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra eden firmamıza ait kurumsal bilgilerimiz, misyon ve vizyon bilgilerine buradan ulaşabilir, hurda satmak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, Kayseride hurdacılık mesleğini uzman kadrosu ve teknik donanımlı araçları ile kurumsal olarak icra eden Uzman Hurdacılık başta Kayseri Talas Hacılar Kocasinan Melikgazi İncesu ayrıca Develi Yahyalı Yeşilhisar Tomarza Bünyan Felahiye Özvatan Sarıoğlan Bünyan benzer şekilde Pınarbaşı ve Akkışla ilçelerinden her çeşit hurda satın alarak mesleğini icra etmektedir.

UZMAN HURDACILIK

Uzman Hurdacılık

Firmamızın Misyon, Vizyon ve Kurumsal Bilgileri

Firmamız Uzman Hurdacılığın kuruluş yapısı, görevleri, hedefleri ve Kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Uzman Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce, uzun yıllardır Hurdacılık ve Geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Uzman Hurdacılık, Kayseri Merkez ve ilçeleri ile çevre illerde bulunan hurdaları satın alıp geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak, Geridönüşüm sektöründe yeni iş ve istihdam alanları oluşturmak, hurdaları alıp-satarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak amaçları ile İbrahim GÖK tarafından Kayseri Kocasinan ilçesinde kurulmuştur.

Bu doğrultuda, kurulduğu günden bu güne daima personel, araç-gereç ve ekipmanlarına yatırım yapan firmamız, hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini icra ederken daima müşteri memnuniyetine büyük önem vermiş, hurdanın test edilmesi, tartılması, fiyatlandırılması, taşınması ve yüklenmesi aşamalarında kurumsal kimliğine ve adına yakışır vaziyette hareket etmiştir.

Bu yüzden, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız tarafından sürekli olarak tercih edilen, çevresine de tavsiye edilen firma olarak daima ileriye odaklanan Uzman Hurdacılık aynı şevk ve azimle çalışmalarına devam etmektedir.

Uzman Hurdacılık

Misyonumuz:

Öncelikle, Firmamızın en önemli görevi; mesleğimizi iş etik ve ahlak kurallarına göre yürütmek. Başta müşterilerimiz olmak üzere çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın hak ve menfaatlerini gözeterek çalışmalarını gönül huzuru ile yürütmektir.

Ayrıca, hurda alımı, tartımı ve fiyatlandırılması ile söz verdiğimiz gibi hurda bedelinin hemen ödenmesi noktasında daima hassas davranmak ve kurumsal kimliğimize bu noktada söz getirmemek.

Bununla birlikte, her nerede olursa olsun, atıl vaziyette duran hurdaları gerekirse ikna yöntemi kullanarak satın almak ve geridönüşüme kazandırmak.

Kayseri Hurdacı

Vizyonumuz:

Her şeyden önce, firmamız en önemli hedefi, kurumsal bir firma olarak, meslek etik ilkelerine bağlı, personol eğitimi, modern araç ve ekipmanlar ile sunulan hizmetlerin kalitesi ile örnek alınan, tavsiye edilen başta Kayseri'de olmak üzere tüm Türkiye'de lider geridönüşüm firması olmak.

Başka bir deyişle, sürekli geridönüşüm için çalışarak, topluma geridönüşüm bilincini aşılamak.

Sonuç olarak, kutsal bir vazife olan hurda geridönüşüm sektöründe yeni iş ve istihdam alanları oluşturmak için daima çalışmak.

Hemen Bizi Arayın!


 

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Hemen Bizi arayın!

0 533 702 3851

 


Bir telefonla hurdalarınızı satın alıyoruz


Hurdacılık ve Geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.